W dniu 15 stycznia 2017 w kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Świata odbył się koncert kolęd w wykonaniu aktorów Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Joanna Banasik, Krzysztof Wnuk, Krzysztof Najbor i Andrzej Bienias przy akompaniamencie Jerzego Chruścińskiego zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy. Nie zabrakło również gry aktorskiej. Przedstawiono fragmenty widowiska jasełkowego Lucjana Rydla „Betlejem polskie”.

Tekst i zdjęcia: AMM

(AP)